Světla, 32

Číslo profilu 1655533
Datum registrace 2022 December
Aktualizován 2023-06-06
Jméno Světla
Země Czech Republic
Město Jindřichův Hradec
Orientace Lesbičky
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 176 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Rakousko Chorvatsko Itálie Německo Malta Filipíny Mexiko Estonsko
Tags rande naslepo herci golf najdi rande online krása svatební agentura jedovnice cestování b2b seznamka přátelství

Tuto zprávu poskytl uživatel Světla Jindřichův Hradec 2023-06-07 04:23:06

Středové složení: O. Pedály: Krusty MX S. Řetěz: YBN. Převodník: 25T. Přední náboj: Krusty FR 36h. Zadní náboj: Krusty RE 36h, s 16z volnoběžkou. Přední ráfek: Krusty SW 36h. Zadní ráfek: Krusty SW 36h. Sedlo: Krusty BMX. Plášte: Wanda Dust 20 x 2.

Velikost rámu: 20,5". Řidítka: Krusty fork. Představec: Krusty XL-G Hlavové složení: Krusty DTS. Brzdové čelisti: Cstar Alu. Kliky: U-Brake. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Velikost balení ml, dětský přípravek pěna do koupele, hypoalergenní,…. Drobečková navigace Kosmetika a drogerie Drogerie Dětská kosmetika Dětská mýdla a přípravky do koupele Babé Dítě Šampon na mléčnou krustu ml.

Detaily produktu Porovnat ceny Informace o výrobku Hodnocení. Jak doporučené nabídky vybíráme? Parametry Velikost balení ml Produktové číslo Velikost balení ml. Přidat do porovnání Porovnat ceny. V původním znění Krustyho namlouvá Dan Castellaneta , v českém znění jej v 1.

O jeho matce je známo jen velmi málo, až na to, že se jmenovala Rachel a že zemřela, když bylo Krustymu asi třináct let.

Hyman byl silně proti Krustyho přání stát se klaunem a rozesmávat lidi, protože se domníval, že by ho to odvádělo od jeho náboženství, a chtěl, aby chlapec místo toho chodil do ješivy. Krusty však za otcovými zády předváděl komediální scénky.

Jednoho dne vystupoval na sjezdu rabínů, když ho jeden vtipkující rabín postříkal limonádou a smyl mu klaunský make-up. Když to rabín Krustofsky zjistil, svého syna se zřekl a 25 let s ním nepromluvil.

Krusty se později s otcem usmířil s pomocí Barta a Lízy Simpsonových. Krusty měl dva obřady bar micva pro dospělé: hollywoodský galavečer, který Krusty využil k tomu, aby zinscenoval návrat po zrušení své show, a pak prostý obřad, jehož cílem bylo znovu se spojit s otcem. S Erin se seznámil, když sloužila jako vojačka ve válce v Perském zálivu a on bavil vojáky.

Poté, co spolu strávili noc, jí zabránil v atentátu na Saddáma Husajna , aby ochránil své komediální vystoupení se saddámovskou tematikou. Posléze Erin začala klauny nenávidět a jejich dceru před Krustym tajila. Krusty má svou vlastní show na springfieldském Kanálu 6, která je zaměřena na dětské publikum a má mnoho příznivců, včetně Barta Simpsona.

V průběhu seriálu se ukazuje, že klaunská show Krustyho je téměř výhradně zaměřena na děti a vystupuje v ní mnoho postav, včetně Mela , pana Teenyho a Tiny Balleriny. Roky neustálého zneužívání však vedou k tomu, že Bob Krustyho obviní z ozbrojené loupeže, i když nakonec Bart usvědčí Boba. Krusty během své kariéry opakovaně odchází a následně se do showbyznysu vrací. Když však Krusty na poslední chvíli vzdá Bobovi hold, Bob změní názor a zabrání Bartovi ve splnění jeho mise.

Bob a Krusty se později usmíří, přičemž Krusty vykřikne, že díky Bobovým pokusům o Krustyho život mu stoupá sledovanost. Bart Simpson je jedním z Krustyho největších fanoušků. V epizodě Je Šáša vinen? Odhalí pokus o falešné obvinění Leváka Boba, pomůže Krustymu vrátit se do vysílání speciálním comebackovým pořadem, čímž obnoví jeho kariéru, [6] a znovu se setká s jeho odcizeným otcem.

Tábor se však ukáže jako katastrofa, protože Krustyho nikde není vidět, jelikož tábor je pouze franšízovým místem, na které Krusty poskytl licenci na svou podobu.

Bart si udržuje naději a věří, že se Krusty objeví, ale jednoho dne přivede ředitel tábora, pan Black, Barneyho Gumblea s klaunským make-upem, který se vydává za Krustyho. To Barta přivede na pokraj sil. Rozhodne se, že už má dost Krustyho nekvalitního zboží, a převezme vládu nad táborem. Krusty okamžitě navštíví tábor v naději, že konflikt ukončí, a podaří se mu Barta uklidnit. Krusty je multimilionář, který své jmění nashromáždil hlavně díky licencování svého jména a image na různé nekvalitní výrobky a služby, od Krustyho budíků po Krustyho zábrany na kontrolu davu.

Jednu z mnoha žalob týkajících se těchto výrobků zahajuje Bart, který omylem sní zubatý kovový předmět a musí si nechat vyoperovat slepé střevo. Mnohokrát byl zavřen zdravotním úřadem za vše, od přepracování zaměstnanců až po sešívání napůl snědených hamburgerů, aby se z nich daly udělat nové, [18] a také za to, že kvůli úspoře peněz používal hovězí maso nakažené nemocí šílených krav.

Krusty plýtvá penězi téměř stejně rychle, jako je vydělává: zapaluje si cigarety stodolarovými bankovkami, jí omelety s vejci, utrácí obrovské částky za pornografické časopisy a dívky na telefonu a prohrává jmění při sázení na všechno možné, od koňských dostihů po opery a sázky proti Harlem Globetrotters.

Krusty je těžce žijící veterán zábavního průmyslu, někdy zobrazovaný jako vyčerpaný, vyhořelý trosečník, jenž byl několikrát na dně a zůstává závislý na hazardu, cigaretách, alkoholu a Xanaxu. Zdá se, že Krusty užíval kokain, když jednou vyšel z restaurační toalety s bílým práškem pod nosem; [15] vysvětluje však, že pouze zkoumal roli pro film, v němž hrál sám sebe. Je nešťastný, ale potřebuje svůj status celebrity. Bart brzy zjistí, že Krusty předstíral svou smrt a žije jako Rory B.

Bellows na lodi. Krusty prohlásí, že se životem celebrity skončil, a není přesvědčen, když mu Bart připomene jeho fanoušky a doprovod. Ve Krusty souhlasí a kandiduje za republikány. Ačkoli jeho kampaň začíná špatně, Líza mu navrhne, aby se zkusil spojit s obyčejnými rodinami. Udělá to a výsledkem je drtivé vítězství. Krustyho funkční období začíná špatně, protože je svými novými, politicky zdatnějšími kolegy zcela ignorován.

S pomocí Simpsonových a vlivného vrátného se však Krustymu podaří prosadit svůj návrh zákona. Na těle má třetí bradavku, mateřské znaménko ve tvaru telete a jizvu na hrudi, která mu zůstala po srdečním infarktu v roce Postavu vytvořil a hrál Jeff Martin , scenárista Lettermanova pořadu.

Martin se také stal scenáristou seriálu Simpsonovi a psal epizody, v nichž se objevil Krusty.

0 / 5