Taťana, 40

Číslo profilu 435393
Datum registrace 2022 December
Aktualizován 2023-06-06
Jméno Taťana
Země Czech Republic
Město Třebíč
Orientace Bisexuální
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 174 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Dubaj Jižní Afrika Slovinsko Tunisko Finsko
Tags dívky seznamka snowboarding strapon seznamka auta dobra seznamka najít sexuálního partnera

Tuto zprávu poskytl uživatel Taťana Třebíč 2023-06-07 05:00:06

Již v roce jej k účasti v konkurzu vybídl Jindřich Kumpošt. Brnu tehdy nezbývalo než mnoho stavět, a to skýtalo jedinečnou naději hojné a jisté realizace, ale také skoro žádné překážky modernímu trendu.

Na tomto postu mu jako zaměstnanci byly automaticky přidělovány úkoly Masná burza, Pavilon města Brna , které vešly do dějin architektury. Později byl i častým porotcem. Fuchs byl přesvědčeným soutěžním typem a přijímal téměř každou výzvu.

Jestliže v prvních poválečných letech se před Fuchsem otevřela opět tvůrčí perspektiva a po roce byl logicky povolán za profesora architektury na brněnskou Techniku , po nástupu komunistického režimu byla jeho situace ve škole i profesi stále svízelnější.

Veřejných úkolů valem ubývalo, což se prohloubilo po roce Soukromá klientela drobných stavebníků moravského venkova byla během raných padesátých let decimována. Fuchs byl sice nadále profesorem i dokonce děkanem, jeho práce na škole ale byla zákulisně omezována a sabotována. Byla předmětem žárlivosti a intrik mladších kolegů, kteří mistrně zneužili politického vývoje v nedemokratických poměrech, aby byl nakonec po roce inscenovaně obviněn z šedé ekonomiky a odsouzen.

Bohuslav Fuchs zemřel Bohuslav Fuchs byl oceněn řadou cen, uznání a členství v prestižních uskupeních. V popředí je Herderova cena. Na domácí půdě byl dekorován titulem Národní umělec , v době, kdy si toto ocenění získalo, na krátký čas, společenský respekt. Později byl titul zdiskreditován. Fuchsovi byla na konci Ihned po studiích se jeho dílo rozvíjelo na profesionálním základě. Po absolutoriu se dostal ke dvěma velkým úkolům — návrhům horských hotelů — Klostermannovy a Masarykovy chaty, které se následně realizovaly.

Byly to velké stavby v prostředí s tvrdým klimatem. Uvnitř byly koncipovány v principu moderně i když s rustikálním povrchem, navenek měly ohleduplný výraz, rezonující s regionálními stavbami. Horské stavby dodnes nepřestavěny stojí. Po epizodní koketerii s národním dekorativismem vila Plhákových v Háji u Mohelnice se Fuchs soustředil na profilaci vlastního architektonického výrazu, který se nezadržitelně blížil jak moderní formě, tak konstrukci a formování vnitřního prostoru.

Měl za Le Corbusierem jen zcela nepatrnou prodlevu, a pouze letmo jej sledoval pohroužen v kultivaci vlastního díla vyvěrajícího z jeho originálních pohnutek a charakteru osobnosti. Relax na pohodu Ahoj, zdravím všechny sympaťáky?? Hradec Králové.

Prostějov BRNO BRNO- pátek Ahoj, ráda poznám někoho kdo má rád krásné lízání, mazlení, masáž může být tělo na tělo , 69, sexík za kč a pěkně si to užijem Mám pronajatý byt v Kr. Brno Sandra - nová slečna Ahoj, jmenuji se Sandra a těším se na nové vášnivé zážitky, které spolu zažijeme v mém útulném soukromém apartmánu kousek od centra.

Irina Jsem příjemná, milá, něžná Irina. Plzeň Ellen Zdravím všechny pány, co si chtějí splnit svoji fantazii. Tina blond Nová Tina? Plzeňský kraj. Ještě před pár dny stály v areálu stany připravené přijmout uprchlíky, kteří nelegálně překročili hranice země.

Poté, co hasiči tábor sbalili, brána areálu se zavřela. Teď tam vzniká další věznice na jižní Moravě a zaplní se již brzy. Vězni se sem měli nastěhovat už v pondělí. Generální ředitelství Vězeňské služby ČR ale termín pozdrželo. Podle mluvčí břeclavské věznice Ivy Bednářové by měli první trestanci do Poštorné dorazit nejpozději do konce listopadu.

V Poštorné nebudou tedy žádné těžké kriminální kalibry. Trest si tam odpykají například pachatelé nedbalostních přečinů, neplatiči alimentů, viníci dopravních nehod a podobně. V obou zmíněných režimech věznice mohou odsouzení po dobu trestu většinou dojíždět pracovat mimo její areál, ve věznici s dohledem se navíc mohou volně pohybovat a s povolením ředitele také navštěvovat kulturní a sportovní akce či bohoslužby mimo ni.

Výběr konkrétních trestanců, kteří budou převezeni do poštorenské káznice, je v režii generálního ředitelství. Práce pro vězně bude, hůře se shánějí dozorci Podle budoucí sestavy v celách pak správa zařízení vyhodnotí, zda odsouzení budou moci pracovat také mimo vězeňský areál, například u podnikatelů v Břeclavi a okolí. Pracovní sílu vězňů využívá třeba výrobna svíček Krab Brno, která spolupracuje už třetím rokem s věznicí v Rapoticích nedaleko Náměšti nad Oslavou.

Paradoxně větší problém najít pracovní sílu má právě nově vznikající poštorenská věznice. Ta stále hledá zaměstnance především do ostrahy. Bohužel ne každý projde sítem podmínek, které jsou pro tuto práci nutné. Tedy testy fyzické zdatnosti a psychotesty. Podle něj věznice mírně personálně posílila i v administrativě. Přijala psychologa, sociálního pracovníka i vychovatele. Pro Břeclavany není kontakt s vězni žádnou novinkou. Jedna věznice s téměř dvěma sty obyvateli už stojí přímo v centru města mezi soudem a knihovnou.

Není nic neobvyklého potkat se s eskortou, která doprovází vězně, třeba u lékařů. Obsah: zprávy právě se hraje mládež o klubu, kontakty škola, MŠ, ZŠ fotky a ostatní odkazy partie archív administrace Právě teď. Motto: Šachy nás baví. Vyhráváme i prohráváme s úsměvem. Zprávy Švindluje Jarda Kudláček v kavárně?

Po zdravotní přestávce se vrátil Jarda Kudláček ve velkém stylu - jedenáct bodů z jedenácti partií. Někteří mu to nechtěli věřit a mysleli si, že to nějak našvindloval. Letos poprvé si kavárnu zahrál Broněk Horák.

Jeho účast spolu s tou Jardovou byla zárukou, že se bude hrát dostatek mrtvých zahájení - podobně respektive ještě mrtvěji ale vypadalo i zahájení Honzy Kolaříka proti Laďovi Sádlíkovi. Broňkovi chvíli trvalo se rozehrát, ale pak už to byl ten, koho známe - zejména bílými v souboji s Jurou Hrdinou: bílý měl výrazně méně figurek a černý poněkud příliš vyvinutého krále. Jura ale i přes tyto problémy urval druhé místo a na Broňka zbyl pomyslný bronz. Velmi klidně probíhala naopak partie Kolařík-Slezák, tam se hrála pěšcovka snad po minutě spotřebovaného času na každé straně.

Pořadí: 1. Kudláček, 2. Hrdina, 3. Horák, 4. Kropáč, 5. Kolařík, 6. Slezák, 7. Buček, 8. Mrkos, 9. Pešl, Sádlík, Adler, Důvod: Thank you for using Yahoo Pipes! To help focus our efforts on core Yahoo product experiences, users will no longer be able to create new Pipes starting August 30th The service will be put in read-only mode until we will discontinue Yahoo Pipes on September 30th Služba končí Škoda, sice to bylo náročné na prvotní nastavení, ale jinak vynikající nástroj, s kterým se daly dělat opravdická kouzla.

Takže po bluebord který v ukončeném režimu funguje už nějakou dobu s tím, že to můžou vypnout kdykoliv končí i YahooPipes a jsem znovu tam, kde před rokem.

Hledá se náhrada. Proto není na škodu malý trénink. Správné řešení nedávejte na web, ale pošlete ho emailem. Na čas si v tom okamžiku ale nedal pozor dohrávající Hrdina, který se kochal pěknou pozicí úplně poslední partie večera to ale nebyla, o to se postarali Kropáč s Krčmou, kteří skončili oba s praporky dole. To mi přineslo první místo a zklamalo Slezáka který hned na začátku turnaje připomněl, že kavárna se vyhrává na chyby. Honza se snad dokonce chtěl s Jurou o peníze podělit, pokud by mne Jura porazil a z prvního místa odsunul.

Že by se do kavárny dostávaly úplatky? Mistr se dále pochválil za mistrovsky sehranou partii s Kolaříkem - jenže salát se nevzdal a vyhrál. Mistrovi to i tak stačilo na třetí místo. Kromě toho jsme byli nejméně dvakrát svědky pokusu sebrat si vlastní figurku. Pešl, 2. Slezák, 3. Buček, 4. Adler, 7. Hrdina, 8. Krčma, 9. Správně Vy!!! Změnila jsem totiž zaměstnání a nemám tolik času psát příspěvky na kuřimské šachové stránky. Ale protože železo se má kout, dokud je žhavé, tak dávám na vědomost, že pokud máte zájem o zaměstnání nebo byste chtěli některému ze svých známých doporučit nějakou volnou pracovní pozici v oblasti strojírenství, tak je můžete objevit na stránkách Kuličkových šroubů Kuřim.

Svoji případnou odměnu za nově získaného zaměstnance poté ráda přenechám šachovému klubu jako sponzorský dar Mimochodem v době, kdy kuřimské šachové družstvo stoupalo na stříbrnou příčku, jsem přečetla 2 nádherné útlé knížky pana profesora Jána Košturiaka, na jehož přednášce jsem se v pátek vůbec nenudila. Vzrůstem malý a vzezřením naprosto obyčejný muž Vás donutí zamyslet se a zhodnotit svůj život i vztah k němu a najednou vidíte, že to co se zdá složité, je ve skutečnosti velmi velmi jednoduché.

Je třeba svůj život zjednodušit, umět se radovat a svoji radost předávat dál. Á propos všimli jste si, že mezi půl třetí a čtvrtou ráno zpívají ptáci? Že spustí svůj koncert a potom opět utichnou?

No to je přece paráda, nikdy nezavírám v tu dobu okna, prostě vnímám tu krásu a rozkoš, že i kromě nás se na této planetě někdo raduje ze života a dává to hlasitě najevo.

Když jsem viděla v neděli po návratu z MČR Toma, nevěděla jsem honem, jak tu chvíli rozklíčovat. Bylo vidět, že má také velkou radost, sice mu bylo špatně z auta, ale v ruce držel obrovský pohár za druhé místo Nechali jsme si vyprávět všechny zážitky a dojmy. Naštěstí Pavel Krupica Tomovi odebral jeho notýsek se zápisy partií, protože to bychom museli ještě v neděli navíc i přehrát všechny partie Tedy ono to stejně nastane, až Pavel zápisník vrátí, ale s tím se počítá.

Byla jsem hlavně ráda, že si můžeme prožít společně s Tomem všechno proběhlé - partie, lumpárničky, fotbálek i další věci, které se v Hradci odehrály.

Výstavní město vyprojektované architekty Gočárem a Kotěrou se stalo dějištěm poslední vrcholné mládežnické akce družstev v této sezóně a dostaveníčko si zde dalo 28 družstev ml.

Naše nasazení č. Tato taktika vycházela zhruba do třetího kola, kdy jsme díky příznivému losu soupeře trochu válcovali. První zaváhání přišlo ve 4. Zde jsme měli vítězství na dosah, ale přehlédnutí věčného šachu nás stálo cenné body a tak to byla jenom remíza. V dalším kole jsme dostali hlavního favorita a zde se ukázal poněkud větší rozdíl - loni jsme s nimi málem vyhráli, letos jsme neměli nárok - máme přeci jenom na děcka poněkud nižší tréninkové požadavky ;-. Poté jsme se utkali v derby s Lokálkou a opět to byla plichta.

Tentokrát asi se štěstím spíše pro nás. Tato tři prostřední kola nás poslala až na 6. Kapitán zavelel k útoku alespoň na stříbro a to se po bezchybném výkonu a plném počtu bodů v posledních třech kolech povedlo vybojovat.

Postupně jsme přehráli Staré Město , Eru Poštovní spořitelnu 4,,5 a v závěrečném souboji o 2. Zhodnocení jednotlivých šachovnic asi lépe provede Pavel, koneckonců výsledky si můžete přečíst sami. Jenom stručně - kluci na 1. Sečteno a podtrženo - vyrovnané výkony se přetavily v historický kuřimský úspěch. Příští rok už bohužel pro věk nemohou hrád David, Julča a Tomáš Kříž, tak uvidíme, jak se povede do týmu zabudovat rezerva z béčka, rozhodně tam pár šikovných kluků je.

Ve volném času si kluci zahráli fotbálek, stihli jsme fandit na běžeckém závodu, protáhla jsem je zajímavostmi města a všemi možnými parky, kterých má HK požehnaně a nakonec jsme skotačili i na blízkém dětském hřišti, kde proběhla námořní bitva.

Gratulace patří i brněnské Lokálce která v posledním kole urvala bronz. Pak si naštěstí nechal Laďa Sádlík dát odtažný mat a jednotažec přehlédl i Luboš Adler, čímž se vrátila ztráta s Mistrem, který byl úplně prohraný, ale vyhrál přesně tímto způsobem jak sám říká, mrtvola vyhrála. Podobné starosti se netýkaly Honzy Slezáka - ten tyhle chyby nedělá a nahrál sto procent bodů. Druhé místo uhájil Jura Hrdina i s gentlemanským gestem, kdy Lubošovi po jeho nemožném tahu nereklamoval sáhnuto-táhnuto a nechal ho zahrát lepší tah.

Bednu doplnil Honza Kolařík. Slezák, 2. Kolařík, 4. Buček, 6. Pešl, 7. Krčma, 8. Adler, 9. V pátek Naše družstvo jede obhájit loňský bronz tedy asi doposud největší úspěch ve své klubové historii. Oproti loňské sestavě jsou v družstvu dvě změny. Startovní listina je velice vyrovnaná a i když je družstvo nasazené jako číslo 8, jsem přesvědčený, že bez medaile neodjedeme a naopak pevně věřím v mistrovský titul.

V odkazech najdete stránky pořadatele a zde najdete i odkaz na on-line šachovnice, na kterém budou hrát první dvě družstva. Fanděte našim dětem u on-linu!!!

Pak se přece jen trousili další a hráli jsme v osmi. Jura Hrdina zřejmě při zhodnocení, že danou situaci na desce bude řešit pozičně a ne oběťmi prohlásil, že není čas na hrdinství. Tak jako všichni minule čekali na Kropáče, se tentokrát čekalo na Luboše Adlera, který dorazil o něco později.

Ten svoje vystoupení zakončil tím, že Honzu Slezáka krásně přehrál, ale pak si spletl kalendář o půl roku a dal mu vyloženě vánoční dárek - dámu zdarma a ještě s vidlí takže vlastně jedním tahem ztrácel dámu a věž. I díky tomu Honza s přehledem vyhrál před Jirkou Kropáčem a již zmíněným Hrdinou. Kropáč, 3. Hrdina, 4. Pešl, 5. Adler, 6. Buček, 7. Hrálo se tedy na šesti šachovnicích a když měli první dva hráči turnaj dohraný, začali rovnou dva majitelé souprav své figurky uklízet - takže jsme museli jednoho z nich stopnout, že takto bychom to přece nemohli dohrát.

Divácky nejatraktivnější partie se asi odehrála mezi Lubošem Adlerem a Jirkou Kropáčem - závěrečné blicání, při kterém oba nechávali všechno stát a ten druhý téměř nikdy nebral, připomínalo spíše komedii. O moc asi nezaostal ani můj souboj s Jarou Mrkosem - jdu centrálními pěšci tak tvrdě dopředu, že nechávám stát dámu samozřejmě omylem, i když to ve finále mohlo vypadat jako hezká oběť , načež rovnou dvě nové dámy stavím.

Matit jsem ale nestihl, jen vysbírat figurky, takže z toho byl kvůli spadlému praporku pouze půlbod. Pak už se jen dlouho čekalo na to, až své partie dohraje Jirka Kropáč - ten byl totiž aspoň o dvě partie pozadu, těžko říct proč. Závěrečnou výhrou nad Kolaříkem způsobil to, že jsme se sešli tři na výsledku 8,5 bodu z 11 partií. Vzájemné zápasy hovořily pro mne přitom jsem turnaj začal dvěma nulami a na vítězství vůbec nepomýšlel a o druhém místě pak muselo rozhodnout složité počítání Sonnenbornu, kde při každém přepočítání vycházela jiná čísla, ale vždy ve prospěch Kropáče před Honzou Slezákem.

Slezák, 4. Kudláček, 5. Hrdina, 6. Kolařík, 7. Adler, 8. Buček, Krčma, Malý, Kroužky na DDM a školách probíhají od začátku října do konce května. To znamená, že od příštího týdne mají šachoví trenéři v Kuřimi zasloužené prázdniny. Už skoro za měsíc začne na Sokolovně v Řečkovicích Brněnský šachový festival Jako každým rokem doporučuji kuřimským hráčům účast na Openu A,B. Je to přímo za rohem, příjemné prostředí, bufet paní Holzmannové a přátelští, ba přímo kamarádští, pořadatelé.

Zatím se přihlásilo 17 z 73 kuřimských registrovaných hráčů. A já se po vzoru Járy Cimrmana inspirujícího ptám: Přátelé, a není to málo? Odkazy: Festival Majer Jiří st. Dodal bych tedy pouze jen to, že se nám tabulka rozrůstá i směrem dolů objevují se nové tváře, posledně dokonce dvě , díky plné účasti a dokupování minut byl stanoven nový rekord kavárenského banku peněz, a o vítězství Jarka Kudláčka před Martinem Hyršem rozhodoval až Sonnenborn.

S minulými kavárnami to bylo horší, reportáže se nikdo neujal, takže dodám pouze výsledky. Kropáč, 2. Kudláček, 4. Buček, 5. Krčma, 7. Vašek, 4. Adler, 5. Sádlík přes malou účast pouze jednokolově kvůli hokeji. Hyrš, 3. Pešl, 6. Novotný, 8. Mrkos, Jiří Malý. Tak jsem si dal pivo, pozoroval cvrkot a čekal na dalšího nešťastníka, který dorazí později, abych si aspoň nějakou partii zahrál. Naštěstí se tam objevil i Michael Vašek, který mne však ve většině partií porazil.

Po skončení turnaje patrně vyhrál Jara Kudláček se ještě na stolech objevily kořalky vítěz turnaje slavil narozeniny. Lehkým krokem jsme krátce po zavíračce opustili kavárnu a zamířili k domovům. Výsledky dodatečně do tabulky GP zapíše Gonzmen. Správně by měl titulek být: "Šachista Josef Mudrák neskončil ani třetí. Předposlední partie klubáku dnes rozhodla o vítězi. Podle předpokladů v ní Jirka porazil černými Filipa Svobodu. Bílý sehrál zahájení pasivně a nevyřešil pak hrozby černého.

Po taktice na zákryt bylo rychle hotovo. Zbývá už jen dohrát partii Svoboda-Šmíd a budeme mít kompletní tabulku. Z pozice rozhodčího blahopřeji medailistům v pořadí: 1. FM Jiří Majer 2. KM Jiří Majer st. Vladimír Kudla Pro příští sezónu plánuji klubák o 16 účastnících více hráčů se do klubovny nevejde! Hlásit se můžete už nyní.

ŠK Kuřim má k 1. Pro tento počet začaly být prostory na Domečku DDM už malé. Troufnu si tvrdit, že dnešní turnaj v nových prostorách Klubu Kotelna, tak začal novou éru rostoucího Šachového klubu. A nyní k průběhu turnaje. Po čtvrtém kole čekalo na účastníky turnaje příjemné překvapení, které už popsala Jana Křížová. Maminka nejprve vyhrála soutěž o nejlepší kuchařku, dále pak kategorii ženy, a syn Tomáš kategorii žáků.

Hrál na skvělý výkon a mimo jiné porazil i jednoho kandidáta mistra a také mistra našich krásných webových stránek. Prostě Tomáš se s mistry nepáral. Ale jen o fous na pomocné hodnocení před dalším Martinem, tentokrát Habinou. Od května je Martin Habina naším novým kmenovým hráčem a společně s dcerami Alicí a Evou tak tvoří další rodinný klan v klubu. Třetí skončil minulý vítěz salámáku, Jarek Kudláček a potvrdil tak, že kuřimské rapidy mu sedí. Tito tři hráli se špičkou dospělých už vyrovnané šachy.

Pořadí u dívek: 1. Alice Habinová, 2. Lucie Kloboučníková, 3. Leontýnka Křenová. Podrobné výsledky najdete na odkazu. Průběh turnaje natočil s kamerou pan Aleš Kadlec, tak se nezapomeňte kouknout na televizní kanál Kotva, nebo video na You Tube. Řekla jsem si, že by to chtělo něco nového a inovativního, aby byl turnaj ještě lepší než už je.

Prostory, ve kterých se letos hrálo, jsou naprosto luxusní. Doufám, že zůstanou šachistům i v budoucnu. Žádné mačkání a tlačení se, ale krásná světlá velká vzdušná hrací místnost, kvalita IA. Nápadů na vylepšení průběhu turnaje jsem měla několik, ale jsme lidé, takže jsem se přidržela lety prověřených tradic, tedy hlavně jedné, a sice že láska v podstatě k čemukoli prochází v první řadě žaludkem.

Bylo ale nutné si připravit půdu - takže: - Koncem dubna sděluji v rámci velkého tajemství MJS, že bych navařila guláš pro účastníky turnaje - Odsouhlaseno, protesty nepřišly - Váhám, zda bude lepší guláš hovězí či vepřový - Vítězí zabíjačkový gulášek, který se vaří v Kuřimské Nové Vsi u příležitosti odchodu pašíka ze světa znalci jistě už poznali, že to bude vepřový - Objednávám maso, kupuji mraky cibule a koření - V pátek odcházím dřív z práce a jsouc opásána zástěrou, vrhám se do díla - Bublá to, prská, voní Je to moje opora, protože ještě v potu tváře a slzící loupal a krájel cibuli, aby bylo čím gulášek posypat.

U mě je to borec nakonec Šlo to samo, stačilo říci, že když turnaj vyhraje, nebude muset jíst ten uvařený guláš :- :- :- a bude mít k obědu palačinky. Tedy abych byla přesná: myslím, že účastníci turnaje si dnešní den užili. Tom guláš jíst nemusel a já naopak z přinesené bandasky rozdala guláš do poslední kapky. Musím říci, že gulášek byl uvařen hlavně jako poděkování všem kuřimským trenérům a lidem, kteří se kolem šachu v Kuřimi "motají".

A to jako dík za jejich obětavost, se kterou se věnují dětem, aby se mohlo šířit dobré jméno šachu v Kuřimi a okolí. Na některé hráče a bohužel ani šéftrenéra se nedostalo. Ale zdůvodnit bych si to mohla i tak, že pokud by pojedli, odkrvil by se jim mozek a nehráli by tak dobře, jak hráli nojo příště by to holt chtělo koupit toho masa víc.

Po celý turnaj hrál nekompromisní šachy a s výsledkem 7 výher a dvě prohry obsadil krásné třetí místo! Odkazy: výsledky Majer Jiří st. Trenéři mládeže Majer a Krupica utrpěli velice znatelnou ztrátu na Elo. Jakub Němec získal 2. Počet jmen na ratingovém oddílovém žebříčku je neuvěřitelných Majer Jiří ml.

Košata Jan 0 4. Sládek Vladislav -5 5. Majer Jiří st. Horák Bronislav 9. Hladam diskretnu mielnku do 22 rok, ktoru rad odmenim za jej cas Bratislavský kraj. On hledá ji : Sex. Ahoj, rád bych si tu našel někoho kdo si umí užít sex a vsechny své choutky, rád vyzkouším cokoli a klidně i pravidelně ; mě je 19 jsem hubený a s autem měřím cm : Hlavní město Praha.

On hledá ji : Luky. Hledám holku na společné chvilky , Dobré Srdičko je základ vztahu Ženy. Co říkáte. Moje výstreky. Nejlepší videa pozdravy z dovolené. Nejnovější videa Sex.

Bola chuť. Doporučené odkazy FreeVidea. Zobrazit všechny kategorie. Ona hledá jeho. On hledá ji. Pár hledá pár. Swingers party. Ona hledá ji. On hledá jeho. Pár hledá ji. Erotické dopisování. Ona hledá pár.

0 / 5