Ljuba, 38

Číslo profilu 8533448
Datum registrace 2022 December
Aktualizován 2023-06-06
Jméno Ljuba
Země Czech Republic
Město Beroun
Orientace Bisexuální
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 169 cm
Váha 52 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Německo Lucembursko Keňa Dánsko Slovinsko
Tags svobodná dívka Vztahy jak se seznámit v praze cestuje seznamka fotky malování

Tuto zprávu poskytl uživatel Ljuba Beroun 2023-06-07 03:33:06

Ahoj,jsem slecna 19let ,hezka,stihla,chytra a sympaticka. Touto cestou hledam spise starsiho,hodneho,sympatickeho a solventniho muze na obcasna diskretni milenecka setkani na prijemne odreagovani a prijemne zrelaxovani se od starosti vsednich dni.

Pokud jsem Te zaujala a mas cas nekdy v tydnu behem dne,posli mi e-mai s fotkou. Moc se tesim. Máš rád erotické masáže? Mám ráda klasiku, ale nebráním se ani akcím věcem v postýlce. Nebráním se ani experimentům.

Časově mohu kdykoliv po dohodě. Tak pokud si chceš užít trochu té něhy a sexu tak tě ráda poznám. Hledám muže či ženu, co svedou mou manželku. Manželka je velmi atraktivní blondýna 40 let, prsa č. Je velmi vášnivá!!!

Ženu či dívku s láskou k mazlení,hlazení a objevováni skrytých erotozon a vzájemného laskání i třeba bez klasickeho spojeni,. Chceš muže, kterého budeš v rozumné míře nahého mučit, ponižovat a znásilňovat? Hledám dom.

Ozvi se! Nucená nahota, svazování, roubíky, výprasky na holou, podvazování koulí, prstění, šukáním mé prdelky, feminizace a jiné praktiky. Občas se objeví nějaká sex seznamka, která se sice tváří, že je na ní plno žen, které hledají milence nebo "kamaráda na sex", většinou se však jedná o stránky, které mají sídlo kdesi v tichomoří, neplatí daně a o nějaké snaze o spokojenost registrovaných uživatelů se moc mluvit nedá : Vytvořili jsme tedy MileneckyVztah.

Sami, svými skromnými silami se aktivně snažíme stránky propagovat a krok za krokem rozšiřovat základnu registrovaných uživatelů, kteří hledají buďto milenecký vztah nebo večerní povyražení.

Některé seznamky erotického charakteru využívají e-mailing nebo fingování vzkazů. Pochopitelně i my chceme mít z provozu stránek zisk, nicméně odmítáme nemorální praktiky, proto si naši klienti mohou být jisti, že k těmto praktikám u nás nikdy docházet nebude. Bohužel dnešní doba je taková, že se podle nás až přespříliš hledí na vzhled, což má za následek, že některým uživatelům může nalezení vhodného protějšku trvat trochu déle.

Jelikož si jsme tohoto faktu vědomi, stanovili jsme, že V. Každý uživatel tak bude mít spousty času na to, aby nalezl to, proč jsme MileneckyVztah. Další výhodou neomezené V. Pokud na nás budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Uznáváme, že on-line nejsme pořád, jelikož seznamka nevykazuje takových výnosů, abychom si mohli dovolit věnovat se seznamce na plný úvazek, ale do pár hodin Vám zcela jistě odpovíme : Velice Vám děkujeme za návštěvu naší seznamky a přejeme Vám úspěšné nalezení vhodného protějšku.

Podíli se rovněž na pomoci lidem, ke kterým osud nebyl příznivý a podporuje organizace, jejichž posláním je pomoc jiným lidem, nejen s handicapem. Každý člověk má samozřejmě své vlastní problémy a trápení, s kterými se během svého života potýká, většinou se tedy ani příliš nezabývá tím, jak si žijí ostatní, dokud se jemu nebo někomu z jeho blízkých nepřiplete do cesty nějaká tragická událost. Narovinu uznáváme, že my dva také nepatříme mezi jedince, kteří by téměř všechen svůj volný čas a zároveň všechny "volné" finanční prostředky věnovali neziskovým organizacím, jelikož tak jako většina lidí i my máme své problémy a také ne zrovna neomezený rozpočet : Přesto však soucítíme s rodiči, jejichž děti mají díky genetické vadě vážné zdravotní komplikace nebo se díky úrazu stanou invalidni : My, zdraví lidé, si patrně jen stěží dokážeme představit, čím vším si tito lidé musí projít.

Smutek, žal, skepse, to vše s velkou pravděpodobností podpořené i finančními problémy, jelikož se rodiče v mnohých případech nedočkají pomoci od své zdravotní pojišťovny. Vědomí, že nezřídka nastávají situace, kdy si řádně žijící občané celý život poctivě hradí zdravotní pojištění a následně když se jim nebo jejich dětem něco stane, tak je podpora ze strany zdravotních pojišťoven žalostná, nás skutečně naštvalo a přimělo k tomu, abychom i my částečně dle svých finančních možností těmto lidem přispěli.

Pátrali jsme, které které nadace u nás v ČR působí, následně jsme si vybrali nadaci Agel, jelikož na nás působila jako nejdůvěryhodnější a nejefektivnější. Zapněte si prosím v prohlížeči javascript, aby Vám náš web fungoval správně.

Nemáme nic proti jedno-větovým inzerátům, musí však mít hlavu a patu : Povězte něco o sobě a o tom koho hledáte : 2. Zobrazit registrované dámy Zobrazit registrované muže Nedávno registrované dámy. Město: Brno — město Věk: 35 let Výška: cm Váha: 64 kg Hledám silněji stavěného muže na milenecký vztah. Mladá Boleslav a okolí. HledamHezkeChvile :. Město: Chrudim Věk: 36 let Výška: cm Váha: 58 kg Hledám pohledného muže středních let na příjemně strávené chvíle.

Město: Olomouc Věk: 44 let Výška: cm Váha: 75 kg Jsem tak trochu boubelka : moc toho nenamluvím ale zato se ráda mazlím : kdo správně zabrnká na mou strunu dokáži být i pěkná divoška : žel jsem vlčice samotář a to dos odrazuje : stručněji, hledám někoho kdo bude mluvit za mě a nechá promlouvat jen mé tělo touhu po doteku po jiskření těl co touží po něžném doteku po splynutí těl kdy realita jde stranou ,jen ty a já co ty na to?

Město: Ostrava Věk: 43 let Výška: cm Váha: 70 kg Chtěla bych poznat dominantního muže pro nezávazné ale pravidelné schůzky. Město: Praha 2 Věk: 42 let Výška: cm Váha: 79 kg Osamocena, s chutí do života,momentálně bez něhy, pohlazení, milování.

Město: Plzeň Věk: 32 let Výška: cm Váha: kg Hledam kamarada, pohledneho, mileho a inteligentniho.. Nedávno registrovaní muži. Město: Brno — město Věk: 50 let Výška: cm Váha: kg Nejsem model na spodní prádlo, spíš na zimní oblečení. Město: Praha-západ Věk: 45 let Výška: cm Váha: 90 kg Jsem ženatý muž a v tomto směru nebudu nic měnit ale hledám ženu na občasné schůzky kde zajdeme na kafe,výřivku a samozřejmě hezké dráždění a sex.

Město: Praha 10 Věk: 48 let Výška: cm Váha: 76 kg S ohledem na nedostatek příležitostí k seznámení se snažím touto cestou najít sympatickou ženu veselé povahy, se kterou by bylo možné také popovídat a příjemně trávit volné chvíle. Město: Jeseník Věk: 42 let Výška: cm Váha: 89 kg Ahoj jsem chlap ve vztahu který funguje ale i mi chlapi potřebujeme cítit ze jsme stále žadaní od ženské po sexuální stránce a protože už to není jako dřív hledám ženskou která to má podobně a nechce nic měnit ve svém vztahu nebo rodině jen chce zažít ještě hromadu hezkých chvilek v dlouhodobějším mileneckem vztahu.

Město: Liberec Věk: 47 let Výška: cm Váha: kg Hledám spřízněnou duši na občasné schůzky a naplnění tajných přání.

A na krásné chvíle strávené spolu. Město: Praha 1 Věk: 40 let Výška: cm Váha: 77 kg Jsem vyrovnaný muž žijící ve šťastném manželství. Město: Karviná Věk: 60 let Výška: cm Váha: 83 kg Hledám zde spřízněnou duši pro krásné chvilky a té chci nabídnout i něco více, než jen sex.

Kedar Město: Vsetín Věk: 52 let Výška: cm Váha: 77 kg Čauky holky, jsem zadaný a nehledám trvalý vztah. Město: Praha 10 Věk: 59 let Výška: cm Váha: 74 kg Trochu ulítlý zachovalý, štíhlý a nelakomý VŠ se smyslem pro humor a zázemím hledá kamarádku, nejlépe zadanou. Město: Brno — město Věk: 43 let Výška: cm Váha: kg Hledám skutečnou lásku, vášeň a zamilovanost, které se z mého partnerského vztahu nenávratně ztratily.

Město: Kutná hora Věk: 47 let Výška: cm Váha: kg Ještě bych chtěl zažít ten pocit zakázaného. A bouřlivý sex. Dámy s fotografií. Město: Plzeň Věk: 34 let Výška: cm Váha: 70 kg Hledám kamaráda s bonusem,relax a odreagování,každý má své potřeby.

Město: Ostrava Věk: 30 let Výška: cm Váha: 73 kg Hledám někoho s kým můžu upustit páru, na někoho se těšit a neřešit starosti všedních dnů: Další měsíc bez mužského kontaktu už nezvládnu. Petra sub. Město: Praha 8 Věk: 36 let Výška: cm Váha: 55 kg Hledam muze 45 let z PRAHY ke schuzkam x tydne, nejlepe dom zalozeneho Jsem rozvedena 6 let, sub, rada bych vyrazila do spolecnosti, well, atd.

Jája 5. Město: Karviná Věk: 45 let Výška: cm Váha: 50 kg Bláznivá, vášnivá, energická hledá stejně šíleného? Město: Praha 2 Věk: 29 let Výška: cm Váha: kg S energií osmnáctiletý holky a zkušenostmi mladý mámy, která se baví s kluky, kterým by dali řidičák.

Město: Praha 9 Věk: 45 let Výška: cm Váha: 53 kg Chci najít stálého milence z kterým budu rozumět v posteli. Město: Praha 9 Věk: 46 let Výška: cm Váha: kg Ahoj, hledam slusneho, veseleho, mileho a zadaneho muze k obcasnym milostnym hratkam. Město: Ostrava Věk: 47 let Výška: cm Váha: 85 kg Milence, příjemného, vášnivého, pozorného, který už nechce jen v životě vzpomínat : P. Město: Praha-východ Věk: 43 let Výška: cm Váha: kg Zkusím si tady najít pro sebe Veselého sportovně založeného chlapa, nekuřáka.

Eva Soukupka. Město: České Budějovice Věk: 44 let Výška: cm Váha: kg Hledám muže, který se ve svém vztahu nudí právě tak jako já. Město: Olomouc Věk: 45 let Výška: cm Váha: 70 kg Hledá se vysoký, inteligentní, výkonný a hlavně charismatický muž z Olomouce nebo blízkého okolí. Muži s fotografií. Město: Praha-západ Věk: 42 let Výška: cm Váha: kg Rád bych se seznámil s ženou, s kterou bych měl dlouhodobý milenecký vztah.

Seznamte se online a domluvte si první rande. Nalezeno 25 žen k seznámení. Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 50 let Děčín. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, zážitky a akce, volný čas. Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry ve věku 18 až 99 let Liberecký kraj.

Preferuji milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají muži, ženy, páry, skupiny ve věku 18 až 99 let Celá ČR. Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, ostatní. Na seznamce mě zajímají muži, páry ve věku 29 až 45 let Liberecký kraj. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů.

Mam rada puncosky, podvazky, vysok i podpatky, sexyobleceni. Jedná se o relaxační masáž celého těla záda, šíje, hýždě, nohy, lýtka, chodidla, ruce, dlaně, prsa. Masáž trvá min. Masíruji nahý a vše je pouze na Vaší chuti a fantasii. Masáž trvá cca 60 min.

Masáž s orálním ukončením Kč.

0 / 5